Виробництво комбікорму, продаж від виробника

Виробництво комбікорму, продаж від виробника

Виробництво комбікорму в Україні в даний час починає розвиватися більш швидкими темпами. ТОВ «Вектор» працює на базі Тетіївського комбікормового заводу і вносить свою лепту в підвищення, як якості, так і кількості виробленого продукту.

Комбінований корм відрізняє збалансованість. Всі, хто хоч мінімально обізнаний про годування птиці, свиней і великої рогатої худоби, знають, наскільки важливий у кормі баланс вітамінів, мікроелементів, кухонної солі і амінокислот. Виробництво комбікорму на нашому підприємстві повністю механізовано і автоматизовано, контроль виробничих процесів здійснюється за допомогою новітнього програмного забезпечення. Таким чином, повністю виключений людський фактор і максимально збільшена точність пропорцій і дотримання технологій.

Виробництво комбікорму відкриває широкі перспективи перед виробниками тваринницької продукції, дозволяючи їм отримувати харчування для кожного виду тварин і птиці відповідно до їх вікових група. Комбікорм нашого виробництва містить засоби захисту шлунково-кишкового тракту виробництва компанії Alltech.

Тип оголошення: selling
 
Замовити
 
 

Інші оголошення рубрики Корми для тварин

Продаємо комбікорм для бройлерів

Продаємо комбікорм для бройлерів

16.01.2017

Продаємо комбікорм для бройлерів за вигідними цінами. Оформити замовлення можна на сайті компанії «Вектор». Підприємство займається виробництвом і продажем різних варіантів комбікорму.Д…

Тип: продам

 
Пропонуємо корм для свиней купити в компанії «Вектор»

Пропонуємо корм для свиней купити в компанії «Вектор»

16.01.2017

Ви можете корм для свиней купити в компанії «Вектор» за цінами, які набагато нижче, ніж на українському ринку. Відвідавши сайт підприємства, ви переконаєтеся в цьому самі.Якість корму…

Тип: продам

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Фасадні термопанелі, комбікорм для тварин, продаж страусів
(основний офіс)

09800, Україна, Київська, Тетіїв, вул. Плоханівська, будинок 76
  • +38 (04560) 6-23-XX

Соц. кнопки

 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create